Jant Tamir aşamaları şu şekilde gerçekleşir;

~ İlk olarak dengeli bir şekilde jantın üzerindeki pürüzler cilalanır.
~ Yaralı bölgelere tek kat ince bir astar atılır.
~ Sulu bir şekilde zımpara işlemi yapılır, bu aşamada tozu ve suyu alınır.
~ Temizleme tineriyle silinip, mumlu bez ile her tarafı temizlenir.
~ İnce 2 kat boya atılır.
~ İstenilen renge boyanır.
~ Vernik uygulanarak hazır hale getirilir.

Jant tamiri 2 farklı hizmet olarak verilir. Bunlar;

1. Alaşımlı Jant Onarımı

Tekerleğinizi orjinal görünümüne geri döndürdük. Bazen zarar görmüş jantı tamir etmek, yeni bir tekerlek almaktan çok daha ucuzdur. Tekerleğinizin frenleme hasarı, talaş, sıyrık, çizik, çizik, ya da sadece biçimsiz olup olmadığı, hasar görmüş tekerleğinizi “yeni gibi” duruma geri getireceğiz. Alaşımlı jant onarımımız en hızlı jant ve lastik tamir işlerinden biridir. Bir ila iki tekerlek bir ila üç saat sürebilir ve dolu bir set, hasara bağlı olarak dört ila sekiz saat sürebilir. Bu boya kuruma süresinden kaynaklanmaktadır.

Bordürler, yol kalıntıları ve diğer tehlikeler. Her tür jant üzerinde ortak bir görüştür. Çekici değildir ve tamir edilmezse bırakılması korozyona ve tekerleklerin bozulmasına neden olabilir. Alaşımlı Jant Tamiri Uzmanları, çizik, kazınmış veya soyulması boya olan alaşım jantlara yeniden kaplanmış komple, araç dışı jant sağlar. Tekerlekler araçtan sökülür, temizlenir, tamir edilir, astarlanır, boyanır ve şeffaf kaplanır. Boyama işleminden önce her tekerleğe uygun renk belirlenir. Tüm onarımlar boya soyulmasına karşı ömür boyu garantilidir.

2. Elmas Kesim Jant Tamiri

Elmas kesme tekerleğin tam yüzüne, dudağına uygulanabilir ve baz kat boya uygulamasıyla birleştirildiğinde, bu harika bir sonuç verecektir. Elmas kesme işlemi özel bir CNC makinesi ve ekipman kullanarak janttan ince bir alaşım katmanının çıkarılmasını içerir.

Elmas kesme disklerinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan veya en yakın şubenize gelmekten çekinmeyin. Bu prosedürün toplam maliyeti, tekerleklerinizin boyutuna ve tekerleklerinizin bitimine bağlıdır. Tüm elmas kesme diskleri için 6 ay garanti veriyoruz.