Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir çok renk çeşidiyle, yüksek ısıya dayanıklı(400 C) sprey boyalar ile boyama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemden sonra oto yıkamalarda kullanılan jant ilaçları dahi kaliper üzerindeki boyaya etki edememektedir.

Kaliper Boyama hizmeti, araç kaliperlerinizin hem daha dayanıklı olmalarını hem de daha estetik durmalarını sağlar. Sizlerin gereksinimlerini karşılamak için de en kaliteli boya ürünlerini kullanmaktayız. Kaliperlerinizin boyanma işleminde;

– boya,

– cila,

– vernik

3’lüsünü kullanmaktayız.
Sırdaş Jant, verdiği Kaliper Boyama hizmetini uzman kadrosuyla tüm gerekli ihtiyaçlara uygun bir ortamda sunar.

Kaliper Boyama’nın Önemi

Aracınızın kullanım süresi arttıkça, parçaları da yavaş yavaş eskimeye, yıpranmaya ve paslanmaya başlar. Bunlardan biri de aracınızın kaliperleridir. Tozlanması ve yıpranması, onu zamanla işlevsiz hale getirebilir. Peki bu durum nasıl engellenebilir ? Cevabı çok basit. Kaliper boyası, yıpranmaya, paslanmaya, yol kirlerine, kimyasallara ve aşırı hava koşullarına karşın, özel olarak üretilmiş dayanıklı bir boya kaplamadır. Ayrıca kaliper boyası olan araçlar, performanslarını ilk günkü gibi korumaya devam ederler.

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için uygun bir randevu oluşturarak istediğiniz tüm bilgi hizmeti sağlayabiliriz.